TR EN
Ara Gelsin 444 0 515
TR EN

HABERLER

30.07.2019 13:07

Sultan İçecek ile Engelsiz Yaşama Destek!


TOFD (Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği) 1998 yılından bugüne kadar öncelikli olarak omurilik felçlileri olmak üzere, tüm ortopedik engellilerin  sosyal, ekonomik, tıbbi vb. Sorunların çözümlerine yönelik çalışmalar  yapmaktadır. 1975 yılından beri sektörün en köklü ve öncü firmalarından birisi olan Sultan İçecek ise  “ 1KG Kapak İçin 2 TL İndirim” kampanyası ile TOFD’ne destekte bulundu.

 

1 KG KAPAK İÇİN 2 TL İNDİRİM!

 

2011 yılından beri milyonlarca plastik kapak toplanarak özgürlüğüne kavuşmak isteyen binlerce engelli vatandaşımıza akülü sandalye ve medikal malzeme  desteği sağlayan TOFD, Sultan Su ile bir adım daha ileri gitmek için anlaşmada bulundular. Sultan Su tarafından gerçekleştirilen kampanyada 1 kilo kapak getiren kişilere Sultan Su alımlarında 2 Türk Lirası indirim sağlandı. Bu proje sayesinde yüzlerce akülü sandalye ve medikal malzemenin özgürlük bekleyen ihtiyaç sahiplerine ulaşması amaçlanıyor.

 

SULTAN SU VE TOFD KAHVALTIDA BULUŞTU!

 

Kapak toplama kampanyası ile birliktelik sağlayan Sultan İçecek ve TOFD 21 Temmuz Pazar Günü, TOFD Genel Merkezi bahçesinde düzenlenen 500 kişilik kahvaltı organizasyonunda bir araya geldiler. Bu organizasyonda kapak toplama  projesi detaylandırılırken aynı zamanda ileriye yönelik Sultan Su ve TOFD projeleri konuşuldu. Kahvaltı organizasyonu Erdoğan AKTAŞ tarafından yönetilirken, Sultan Su Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa DEMİRAY ve Metin YAZICI aileleri ile kahvaltıya katılım sağladılar. Gerçekleşen organizasyonda kahvaltı ve proje tanıtımları yapıldığı gibi oluşturulan kapak toplama noktasıyla hem projenin önemine bir kez daha dikkat çekildi hem de toplanılan kapaklarla katkı sağlandı.

İnsan vücudunun günlük su tüketim ihtiyacı ne kadar?
13.08.2020 10:08
Uludağ’daki Kaynağından Sofralara Ulaşan Lezzet: Sultan İçecek

Yarım asırdır Uludağ’ın zirvesinden akan doğal kaynak suyunu sofralara taşıyan Sultan Su, yeni markaları ve ürün çeşitleriyle beraber her geçen gün gelişerek büyüyor.

Haberin Devamı
İnsan vücudunun günlük su tüketim ihtiyacı ne kadar?
13.08.2020 10:08
Sultan İçecek’ten Yepyeni Bir Lezzet: Sultan C-Extra!

Hem lezzetli hem de sağlıklı ürünler üretme hedefiyle yola çıkan Sultan İçecek Grubu, “Extra Vitaminli Extra Limonlu” mottosuyla yeni doğal zengin mineralli gazlı içeceği Sultan C-Extra'yı tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Haberin Devamı
İnsan vücudunun günlük su tüketim ihtiyacı ne kadar?
13.08.2020 10:08
Şerbet Kültürü Sultan İçecek Grubu Güvencesiyle Yeniden Doğuyor

Faaliyetlerine 60.000 m2 arazi üzerinde 35.000 m2’lik kapalı alanda devam eden, %100 Türk sermayeli ve içecek pazarında sektörün en köklü markalarından biri olarak varlığını sürdüren Sultan İçecek Grubu, Türkiye’nin ilk Maden Sulu Ferahlatıcı Şerbeti’ni piyasaya sürüyor.

Haberin Devamı
BAYİMİZ OLUN