TR EN
Ara Gelsin 444 0 515
TR EN

HABERLER

13.08.2020 10:08

Sultan İçecek’ten Yepyeni Bir Lezzet: Sultan C-Extra!

Hem lezzetli hem de sağlıklı ürünler üretme hedefiyle yola çıkan Sultan İçecek Grubu, “Extra Vitaminli Extra Limonlu” mottosuyla yeni doğal zengin mineralli gazlı içeceği Sultan C-Extra'yı tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Limon aromalı Sultan C-Extra, doğal ve zengin mineralli içeriği ve rahat içimiyle ferahlık vadediyor. Düşük sodyum oranının yanı sıra yüksek oranda magnezyum ve bikarbonat değerlerine sahip olan içecek, yapısında bulunan zengin vitamin ve minerallerle vücudun günlük ihtiyacının karşılanmasına katkıda bulunuyor. Hem lezzetli hem de sağlıklı bir içecek alternatifi arayan herkesin vazgeçilmezi olmaya aday olan Sultan İçecek Grubu’nun yeni üyesi Sultan C-Extra, gerçek meyve lezzetini ve mineralli suyun ferahlığını bir arada sunuyor.

İnsan vücudunun günlük su tüketim ihtiyacı ne kadar?
13.08.2020 10:08
Uludağ’daki Kaynağından Sofralara Ulaşan Lezzet: Sultan İçecek

Yarım asırdır Uludağ’ın zirvesinden akan doğal kaynak suyunu sofralara taşıyan Sultan Su, yeni markaları ve ürün çeşitleriyle beraber her geçen gün gelişerek büyüyor.

Haberin Devamı
İnsan vücudunun günlük su tüketim ihtiyacı ne kadar?
13.08.2020 10:08
Şerbet Kültürü Sultan İçecek Grubu Güvencesiyle Yeniden Doğuyor

Faaliyetlerine 60.000 m2 arazi üzerinde 35.000 m2’lik kapalı alanda devam eden, %100 Türk sermayeli ve içecek pazarında sektörün en köklü markalarından biri olarak varlığını sürdüren Sultan İçecek Grubu, Türkiye’nin ilk Maden Sulu Ferahlatıcı Şerbeti’ni piyasaya sürüyor.

Haberin Devamı
BAYİMİZ OLUN